Poznaj pokolenie Z! Kim są, czego pragną i dokąd dążą? Dowiedz się więcej

Są młodzi, pewni siebie i świadomi swoich potrzeb. Dopiero wchodzą na rynek pracy, ale mają wielkie plany na przyszłość i wiedzą, jak je osiągnąć. Są przedsiębiorczy a dzięki bezprzewodowej łączności czują się obywatelami świata. Technologia ma dla pokolenia Z bardzo duże znaczenie. Jest dla nich głównym źródłem rozrywki oraz poszerzania wiedzy.

Nie znają życia bez Internetu

Osoby urodzone po 1995 roku, bo tak definiuje się pokolenie Z, nie pamiętają czasów, w których technologia nie była głównym elementem napędzającym codzienność. Dorastali pośród coraz nowszych smartfonów, laptopów i tabletów. Nie wyobrażają sobie życia bez tych sprzętów i  często nie potrafią ich niczym zastąpić. Korzystają z licznych aplikacji mobilnych, robią zakupy online i są aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych. Smartfony są centrum zarządzania – służą nie tylko do dzwonienia, ale również wysyłania maili, robienia i przesyłania zdjęć, słuchania muzyki i oglądania filmów.

To właśnie dlatego młodzi ludzie poszukują innowacyjnych i wygodnych rozwiązań. Świetnym przykładem jest oferta Orange Flex, czyli Plan komórkowy w aplikacji, która daje stały dostęp do usług komórkowych oraz możliwość dodawania usług i kontroli nam zużyciem. Dzięki pakietom dodatkowym, takim jak Video, Social oraz Music Pass mogą bez limitu GB korzystać z najpopularniejszych serwisów udostępniających filmy oraz seriale, streamować ulubioną muzykę czy korzystać z portali społecznościowych bez obaw o zmniejszający się transfer danych..

Są niezależni i tego wymagają od innych

Pokolenie Z to ludzie świadomi swojej wartości. Mają dostęp do dobrego wykształcenia, mogą podróżować oraz kontaktować się z kimś przebywającym na drugim krańcu kuli ziemskiej. Technologia daje im bardzo wiele możliwości, które umiejętnie wykorzystują. Nie zadowalają się jednak pierwszym lepszym rozwiązaniem. Chcą być wolni, niezależni i niczym nieograniczeni. Tendencję tę widać nawet podczas wyboru operatora komórkowego. Młodzi ludzie coraz chętniej sięgają po oferty takie jak Orange Flex, gwarantujące pełną swobodę – nie ograniczają ich długoterminowe umowy czy wysokie koszty usług. Korzystają z niej tak długo, jak chcą, dowolnie dopasowując do aktualnych potrzeb,  a gdy im się znudzi, jednym kliknięciem mogą zrezygnować z subskrypcji.

Świat wirtualny zamiast rzeczywistego

Ludziom z pokolenia Z często zarzuca się, że zbyt wiele czasu poświęcają nowym technologiom, zupełnie zapominając o rzeczywistości, która ich otacza. Chętnie przesiadują na portalach społecznościowych, lecz często nie mają czasu ani ochoty na realne spotkania. Wysyłają setki wiadomości poprzez komunikatory, za to pisanie ręczne przysparza im kłopotów. Coraz częściej czytają e-booki, odkładając na bok książki papierowe. Nie powinniśmy jednak dziwić się, ponieważ postępująca komputeryzacja jest naturalną częścią ich życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here