TV QLED marki Samsung – co stoi za niezwykłą jakością obrazu nowej generacji?

0
1682

Niewiarygodna rozdzielczość 8K to fakt. Telewizory QLED pokonują kolejną barierę technologiczną.

TV QLED marki Samsung – nowy standard w przypadku telewizorów

Telewizor nie służy jedynie do oglądania ulubionych audycji, filmów czy seriali. To także narzędzie do obsługi wielu mediów. Można to zrobić przy pomocy na przykład konsoli albo samego SmartTV. Jednocześnie jest to element wystroju, i to bardzo ważny, bo świadczyć może o naszym profesjonalizmie, jeśli znajduje się w kluczowym pomieszczeniu w firmie albo o naszym statusie i dobrym guście, jeśli jest w naszym salonie. Poza tym korzystanie z niego nie ogranicza się do samego oglądania. Trzeba także słuchać – chociaż prawdą jest, że wielu telewizorów słuchać ciężko, bo jakość audio ustępuje klasie sprzętu. Telewizory QLED to seria stworzona przez ekipę, która doskonale rozumie wszystkie powyższe kwestie. Wdraża w życie genialne rozwiązania, które dodatkowo wyprzedzają swoją innowacyjnością konkurencję o lata. Poznajmy nowinki TV QLED 2020 roku.

  1. Telewizory Samsung QLED z rozdzielczością 8K – niesamowita jakość obrazu. 7680 na 4320 piksele to dużo. To szesnastokrotnie więcej detali niż na standardowym ekranie 1080 pikseli. Mało tego – to aż czterokrotnie więcej niż na aktualnie dostępnych telewizorach 4K. Jest to znak potęgi QLED TV i to nie tylko pod względem technologii obrazu. To znacznie więcej.
  2. QLED TV nie byłoby tak innowacyjnym standardem bez sztucznej           inteligencji, tzw. machine learning. To rozwiązanie jest najnowszym trendem – pozwala układom uczyć się we własnym zakresie różnych wzorców. Dzięki temu telewizor QLED z rozdzielczością 8K jest w stanie wykonywać tzw. upscalling. Jest to metoda, która sprawia, że telewizor QLED generuje brakujące piksele, co pozwala na zajrzenie już dziś w ekran przyszłości. Pamiętajmy, że konsole i standardy satelitarne nie obsługują takiej rozdzielczości. W tym miejscu warto wspomnieć, że wspierają je za to smartfony z serii Samsung Galaxy S20. Jeśli nagramy nim film, będziemy mogli go obejrzeć w pełnej krasie.
  3. Dziś liczy się także wydajność – QLED TV zapewnia jej pod dostatkiem. Telewizory QLED korzystają z procesorów Quantum 8K lub Quantum 4K – potężnych podzespołów, których celem jest zapewnienie najlepszej płynności i sprawnej obsługi.
  4. Technologia Quantum Dot sprawia, że obrazy są znacznie bogatsze w kolory, idealnie odwzorowują realia i pozwalają nam wczuć się w świat zarówno filmu, jak i gry. Wspierana przez Quantum HDR sprawia, że obraz QLED TV wygląda zjawiskowo, a wszystkie efekty są niesamowite.
  5. TV QLED to także modele wyposażone w wysoki standard audio.            Szczególny nacisk położono na dostarczenie możliwie jak najlepszego brzmienia, ale też podążanie za akcją filmu. Pomoże w tym technologia dźwięku QTS+ oraz wzmacniania głosu – AVA i Funkcja Adaptacji Dźwięku.

TV QLED – wiele modeli o różnych możliwościach

Jeśli chcemy nabyć produkt z serii QLED TV, czeka na nas naprawdę wiele różnych możliwości. Flagowe produkty to QLED Q800T i 950T – doskonałe telewizory 8K. Ponadto pamiętajmy, że 950T wykorzystuje idealny bezramkowy design, który zachwyci każdego, kto nas odwiedzi. Modele Q6XT, Q7XT, Q80T, Q90T i Q95T prezentują wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. W zależności od wariantu różnią się standardem HDR, technologiami audio i strefowym podświetleniem. Niezmienne pozostaje natężenie kolorów z Quantum Dot – gwarancja idealnych kolorów. QLED 2020 to prawdziwa rewolucja i możliwość stania się właścicielem doskonałego produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here