Poznaj Samsung Galaxy Note 9

0
2184

Jeśli zastanawiasz się czym szczególnych wyróżnia się świeżutki, jak ciepłe bułeczki model od Samsunga z pewnością dowiesz się wszystkich niezbędnych aspektów dzięki naszemu poradnikowi.

Nie tak dawno mieliśmy okazję oglądać nowy model Samsunga Galaxy. Mowa oczywiście o Note 9, który zdecydowanie wyprzedził konkurencję nawet z tak popularnej i renomowanej na całym świecie firmy, jaką jest Apple. Co prawda nowoczesny model niczym szczególnym na pierwszy rzut oka nie różni się od swojego wcześniejszego poprzednika, jakie wypłynął na rynek w ubiegłym roku. Niemniej jednak, jeśli chodzi o parametry, producenci naprawdę bardzo się postarali

Ponadto,  dostrzegamy identyczny design, takie same materiały czy zaokrąglenia tylnej części, ale bez wątpienia nie jest to nic złego. Obudowa pozostała solidna, model doskonale leży w dłoni i ma takie same wymiary, jak jego poprzednik, co ułatwia codzienne użytkowanie.

Samsung Galaxy Note 9 ma o 1/10 cala większy ekran. Dostępny dla użytkowników jest wyświetlacz Super Amoled o przekątnej 6,4 cala. To największy jak do tej pory montowany w modelach typu Note ekran.  Telefon doskonale reaguje na dotyk, szybko zbiera odciski palców i działa precyzyjnie. Jest doskonałym modelem dla średnio wymagających użytkowników, którzy nie oczekują od swoich modeli wyjątkowych funkcji jednak cenią sobie wygodę, prostotę wykonania, a także trwałość telefonu.

Wytrzymałość baterii naszym zdaniem nie pozostawiła w trakcie naszych testów wiele do życzenia. Samsung Galaxy Note 9 może poszczycić się między innymi rysikiem S Pen oraz wytrzymałą baterią. Jest to bowiem akumulator o pojemności 4000 mAP, więc klasyfikuje się nieco wyżej niż jego poprzednicy gdyż dla przykładu ma pojemność niemal 20% większą niż Galaxy Note 8. Ponadto specjaliści uważają, że ma mniejsze zapotrzebowanie na energię podzespołów, z tego też względu urządzenie jest nieco cięższe. Waży więcej niż 200 g.

Następnie warto przeanalizować kwestię jaką jest rysik.  Obecnie może poszczycić się byciem elektromechanicznym urządzeniem, łączy się przez ze smartfonem przez system Bluetooth i w jego skład dołożono superkondensator. Podtrzymuje on ,,przy życiu” rysik przy użyciu przez około pół godziny do 200 kliknięć. Od teraz dodatkowy rysik S Pen, może służyć jako zdalny pilot do kontroli niektórych funkcji telefonu.

Biorąc pod uwagę kwestie aparatu dodano kilka nowych serii oraz asystent robienia zdjęć. Wykrywa dodatkowo sytuacje, kiedy robimy zdjęcia pod słońce, czy moment w którym ktoś z pozujących ma zamknięte oczy. Ponadto nowością pozostaje głośnik stereo i tryb Dolby Atmos oraz kilka programowych dociągnięcie. Kupując tak dobry model należy zagwarantować mu również odpowiednią ochronę.  Najlepiej oryginalne etui do Galaxy Note 9,  nie powinno się zapominać o szkle hartowanym 8 H lub 9H.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here