Coraz więcej przedsiębiorstw jest zainteresowanych wykonaniem druku na folii. Szczególnie tych, które do tej pory korzystały z innych i droższych metod. Druk fleksograficzny na folii pozwala na stworzenie wysokiej jakości produktu za korzystną cenę. Nawet w przypadku bardzo niskiego nakładu.

Różnorodne techniki druku na folii pozwalają otrzymać dokładnie taki sam efekt, jaki oczekiwaliśmy. Tak szeroki wybór jest naturalnie bardzo korzystny, ale także sprawia pewne problemy. Niedoświadczeni klienci zazwyczaj nie wiedzą, na jaką technikę warto się zdecydować. Na szczęście nie muszą podejmować tej decyzji samodzielnie. Wystarczy, że zgłoszą się do doświadczonej drukarni cyfrowej i porozmawiają z jej pracownikami. Informując ich o tym, jaki produkt potrzebują stworzyć, do czego będzie przeznaczony i gdzie użytkowany, jaki mają budżet i ile nakładu oczekują, otrzymają odpowiedź, które rozwiązanie będzie w ich przypadku najodpowiedniejsze.

Jak druk na folii, to tylko w dobrych drukarniach

W nowoczesnej drukarni cyfrowej takich jak JKB Print z warszawy można skorzystać z wysokiej jakości druku na folii. Posiadamy różnego rodzaju folie, zarówno błyszczące, matowe, jaki i przeźroczyste, dlatego jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego klienta. Końcowy produkt wychodzący z naszej maszyny drukarskiej może przez wiele lat stać na ekspozycji wewnątrz budynku lub krótkoterminowo na zewnątrz, bez ryzyka zniszczenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dobrej folii monomerycznej. Zainteresowany ofertą druku na foli? Sprawdź cennik drukarni JKB Print na stronie https://www.jkbprint.pl/druk-na-folii

Druk podglądowy i możliwość składania zamówień online

W naszej drukarni mamy także możliwość wykonania druku wstępnego, by każdy klient mógł przekonać się, jak realnie będzie wyglądać jego zamówienie. Dzięki temu jeszcze przed zleceniem wykonania całego nakładu może poprosić o wprowadzenie pewnych zmian lub zdecydować się na zupełnie inne rozwiązanie. Warto również wiedzieć, że w JKB Print całe zamówienie można złożyć osobiście w stacjonarnej drukarni lub wygodnie przez internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here