Jak skonfigurować domenę?

0
Jak skonfigurować domenę

Konfiguracja domeny danej strony internetowej ma niebagatelny wpływ na skuteczność wyszukiwania oraz zasięg u potencjalnych odbiorców różnego rodzaju treści (w tym w sklepach internetowych, kampanii reklamowych i innych). Ponadto odpowiednia konfiguracja domeny zgodnie z najlepszymi standardami zmniejsza prawdopodobieństwo uznania danej wiadomości (mailingu) jako SPAM. Jednym z najbardziej polecanych rozwiązań jest korzystanie z usług OVH.

Konfiguracja domeny w OVH

OVH jest liderem w dostawie usług chmurowych, który daje szereg możliwości rozwoju dzięki bardzo rozwiniętej infrastrukturze – są to nie tylko domeny, ale także serwery dedykowane, VPS i wiele innych.

Pierwsza konfiguracja domeny CDN (Content Delivery Network) jest szczególnie ważna do optymalizacji działania całego systemu. Odpowiednia subdomena powinna być dodana do usługi CDN celem umożliwienia przyjmowania zapytań HTTP(S). Ważnymi elementami konfiguracji domeny jest także:

 • dodanie adresu lub adresów IP,
 • konfiguracja stresy DNS,
 • sprawdzenie, czy plik znajduje się w pamięci cache,
 • odnalezienie punktu obecności (PoP)

Skuteczny mailing od OVH

Zastosowanie rozwiązań OVH w zakresie mailingu wymaga przede wszystkim uwierzytelnienia za pomocą rekordu SPF. Zastosowanie SPF umożliwia serwerom pocztowym na potwierdzenie, czy wiadomość pochodzi z autoryzowanego źródła. Wiele nowoczesnych dostawców usług mailingowych pozwala skutecznie konfigurować OVH mailing.

Istotnym punktem w konfiguracji domeny jest stosowanie poradników od dostawców takich jak OVH, które pozwalają na skuteczne dodawanie wpisu SPF w panelu danej domeny. OVH mailing będzie w tym przypadku realizowany bardzo skutecznie, należy przy tym pamiętać, aby:

 • ustalenie adresu, z jakiego będą wysyłane treści w postaci maili reklamowych (z dodatkowym ustaleniem formatu wpisu np. TXT);
 • modyfikowanie rekordów SPF w zależności od tego, czy dany rekord znajduje się już w domenie lub subdomenie.

System OVH jest na tyle skuteczny, że w trakcie konfiguracji sprawdza, czy przekierowania DNS zostały wykonane prawidłowo. Po odpowiedniej konfiguracji domena jest dość sprawnie aktywowana. Uwierzytelnienie domen i adresów mailowych z użyciem tego rodzaju rozwiązań gwarantuje wysoką skuteczność prowadzonych działań promocyjnych na różnego rodzaju serwerach, dlatego OVH mailing jest polecany przez najlepszych ekspertów z branży

Kreator CV online – sprawdzony sposób na życiorys

0
CV

Stworzenie dobrego CV, które nie przejdzie niezauważone w procesie rekrutacji, może być trudnym zadaniem. Z pewnością przy klasycznym podejściu konieczna jest dobra znajomość programu biurowego, a także zmysł wizualny. Jednak z pomocą przychodzą narzędzia takie jak kreator CV, dostępne na przykład na stronie www.aplikuj.pl/cv/. To świetny sposób na to, jak bezpłatnie stworzyć CV online i zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji.

Czym jest internetowy kreator CV?

Specjalne narzędzie, które ma za zadanie ułatwić tworzenie życiorysu krok po kroku, nazywane jest kreatorem CV. Coraz częściej spotyka się je w formie stron internetowych, takich jak https://www.aplikuj.pl/cv/, gdzie znajdziesz wszystkie wskazówki jak bezpłatnie stworzyć CV online. Na stronie możesz bez trudu w specjalnych formularzach uzupełnić dane niezbędne do utworzenia CV, a kreator wpisze je w wybrany szablon i dokument gotowy.

Jakie dane potrzebne są do życiorysu?

Jeżeli zastanawiasz się, jak bezpłatnie stworzyć CV online, z pewnością rozważasz także informacje konieczne w tym procesie. Życiorys jest swoistą wizytówką, która ma przedstawić Twoją kandydaturę na stanowisko pracy. Dlatego powinien zawierać przede wszystkim te informacje, które mogą zainteresować pracodawcę. Są to zatem podstawowe dane osobowe, w tym także dobrze wykonane zdjęcie. Kreator CV powinien także umożliwiać wstawienie fotografii dobrej jakości. Oprócz tego ważne są informacje o Twoim doświadczeniu – lista pracodawców, stanowisk na, których byłeś zatrudniony. Nie bez znaczenia jest także wykształcenie, w tym również ukończone kursy. Najlepiej podać te informacje, które są związane ze stanowiskiem pracy, na jakie aplikujesz. CV zwykle przewiduje także miejsce na opisanie zainteresowań, które mogą okazać się także ważne.

Przeczytaj też: https://radio5.com.pl/kreator-cv-poznaj-najszybszy-sposob-na-przygotowanie-profesjonalnego-curriculum-vitae/

Jak zrobić to dobrze?

Bardzo ważne jest, abyś tworząc CV, podawał rzetelne i prawdziwe dane, które możesz potwierdzić. Jeżeli pracodawca zainteresuje się Twoją kandydaturą i zaprosi Cię na rozmowę, może chcieć zweryfikować podawane przez Ciebie informacje. Aby jednak tak się stało, zadbaj także, by Twoje CV wyglądało dobrze. Kreatory są w tek kwestii bardzo pomocne, bo zawarte w nich szablony umożliwiają napisanie CV o nienagannym wyglądzie. Dlatego warto skorzystać z dobrej klasy narzędzi dostępnych na www.aplikuj.pl/cv/, które dodatkowo pozwalają na tworzenie CV za darmo. Ważna jest również poprawność pod kątem ortografii i innych podstawowych zasad, która przy okazji potwierdza, że masz podstawowe kompetencje.

Jaka antena pokojowa powinna się u was znaleźć?

0
Jaka antena pokojowa powinna się u was znaleźć

Niewykluczone że właśnie teraz także i ty doszedłeś do wniosku że posiadana przez ciebie antena pokojowa nie jest już najlepszej jakości i przede wszystkim nie jest pod żadnym względem anteną nowoczesną.

Wobec tego podejrzewamy że już teraz zacząłeś poszukiwać na krajowym wcale przecież niemałym rynku możliwie jak najlepszej nowej anteny pokojowej dla siebie i dla swojej rodziny lub też i dla pracowników twojej firmy. Czy jednak wiesz już sam gdzie taką można kupić? Z pozoru nie powinieneś mieć z tym żadnych kłopotów. Jak bowiem doskonale o tym wiesz aktualnie na terenie naszego kraju jest bardzo wiele firm z szeroko rozumianymi akcesoriami telewizyjnymi. Jednak my będąc także świadomymi tego proponujemy tobie zakupy anteny pokojowej w pewnym znakomitym sklepie. Link do jego strony internetowej masz podany poniżej. Tutaj zawsze kiedy tylko będziesz chciał i sobie życzył dokonasz właśnie tych zakupów. I będziesz z nich bardzo zadowolonym.

Gdzie należy zakupić dla siebie antenę pokojową?

Zawsze starajcie się zakupić dla siebie możliwie jak najlepszy i jak najbardziej wydajny sprzęt techniczny. I nigdy nie żałujcie na niego pieniędzy. Ta prawda dotyczy też zakupów pokojowej anteny telewizyjnej. Czy i ty jednak już teraz wiesz gdzie taką antenę sobie kupisz? Jeżeli jeszcze nie to my polecamy tobie pewien bardzo dobry sklep. Link do jego strony internetowej masz podany poniżej. Tutaj zawsze kiedy tylko będziesz chciał i sobie życzył zakupisz sobie urządzenie techniczne o którym tobie w tym momencie opowiadamy. I na pewno będziesz z tych zakupów na długo bardzo zadowolonym. Naszym zdaniem inaczej po prostu być nie może i nie będzie. Nie wahaj się zatem i nie czekaj lecz już w tej chwili udaj się na swoje na pewno pod każdym względem udane zakupy których przedmiotem jak już wiesz będzie wyśmienita antena pokojowa do telewizji naziemnej. To miejsce już teraz na ciebie oczekuje. I będzie naprawdę znakomicie jeżeli będziesz kupował tutaj nie tylko wspomnianą pokojową antenę telewizyjną.

Zastosowanie technologii RFID

0
Zastosowanie technologii RFID

RFID, czyli systemy identyfikacji radiowej (ang. radio-frequency identification) to technologia uniwersalna, tania eksploatacji oraz łatwa do wdrożenia. Rozwiązania tego typu używane są powszechnie w wielu dziedzinach życia – od handlu i przemysłu, przez inwentaryzację majątku, aż po identyfikację osób i zarządzanie dostępem. Wymienienie wszystkich zastosowań RFID byłoby niemożliwe – dlatego na potrzeby naszego tekstu skupiliśmy się na tych najważniejszych.

Technologia RFID w handlu i logistyce

 • Technologia RFID doskonale sprawdza się w zastosowaniach takich jak monitorowanie przepływu towarów, ewidencja ich stanu czy kontrola poprawności lokalizacji. To sprawia, że oparte na niej systemy są często wykorzystywane w sklepach, magazynach i centrach logistycznych. Przykładowe zastosowania w tym segmencie to:
 • inwentaryzacja stanów sklepowych i magazynowych;
 • budowa wygodnych (bez skanowania kodów) kas samoobsługowych;
 • zarządzanie dystrybucją opakowań zwrotnych;
 • weryfikacja ilości towarów wychodzących lub przyjmowanych do sklepu i magazynie;
 • kompletowanie zamówień.

Zastosowanie RFID w przemyśle

Potencjał tej technologii pozwala także wydajnie zarządzać procesem produkcji w zakładach o różnej wielkości i charakterze. Zastosowanie RFID w przemyśle obejmuje m.in.:

 • automatyzacja identyfikacji poszczególnych środków produkcji (np. maszyn, pojazdów lub narzędzi);
 • tworzenie systemów traceability umożliwiających monitorowanie produkcji w czasie rzeczywistym;
 • rejestracja czasu pracy osób zatrudnionych w zakładzie (za pomocą systemów wykorzystujących karty lub breloki).

Poza zakładami produkcyjnymi technologia RFID ma też duże znaczenie w budownictwie. W tym sektorze służy np. do ewidencjonowania materiałów i narzędzi, zapobiegając ewentualnym kradzieżom. Oprócz tego umożliwia łatwą lokalizację sprzętu, co korzystnie wpływa na sprawność realizacji poszczególnych zadań.

Systemy RFID w codziennym życiu

Urządzenia identyfikacji radiowej spotykamy na co dzień. Na podstawie tej technologii zbudowane są takie systemy jak:

 • kontroli dostępu do określonych stref (np. parkingów, śmietników lub klatek schodowych);
 • kontroli czasów na zawodach sportowych;
 • sky-passy w ośrodkach narciarskich, karnety na siłownię itp.;
 • bilety elektroniczne w komunikacji miejskiej;
 • karty płatnicze z możliwością transakcji zbliżeniowych;
 • karty biblioteczne, przedszkolne i szkolne.

Jak widać, zastosowanie technologii RFID jest bardzo szerokie. Z wykorzystującymi je systemami zetknął się na pewno każdy z nas – zarówno w pracy, jak i życiu codziennym.

Pozycjonowanie stron Poznań – usługa, której potrzebuje Twoja firma!

0
Pozycjonowanie stron Poznań – usługa, której potrzebuje Twoja firma

W dzisiejszych czasach już niemal każdy zdaje sobie sprawę z tego, że bez strony internetowej trudno jest walczyć o klientów i budować wizerunek marki. W dobie wysoko rozwiniętej technologii działania w obszarze marketingu internetowego to konieczność. Wiele osób zdaje sobie też sprawę z tego, że samo założenie witryny na niewiele się zda, jeśli nie będzie ona widoczna na pierwszej lub drugiej stronie wyników wyszukiwania. Działania SEO, mające na celu zwiększenie widoczności w wyszukiwarce to podstawa dla każdej firmy, jednak nie zawsze musi się to odbywać na szeroką skalę. Czasami wystarczy pokazanie się wśród lokalnych odbiorców. 

Na czym polega pozycjonowanie stron w Poznaniu? Sprawdź. 

Pozycjonowanie stron Poznań – na czym polega?

Pozycjonowanie Poznań to usługa, która polega przede wszystkim na optymalizacji strony pod kątem odpowiednio dobranych fraz lokalnych. Chodzi o to, aby dać znać wyszukiwarce internetowej, że ma ona wyświetlać daną stronę tylko tym użytkownikom, którzy znajdują się w określonej lokalizacji lub którzy używają fraz kluczowych zawierających nazwę miasta. Google może określić miejsce pobytu użytkownika za pomocą geolokalizacji. Dzięki temu nawet na frazy bez nazwy regionu wyszukiwarka może wyświetlać internautom trafne wyniki.   

Czy pozycjonowanie strony w Poznaniu jest trudne?

Pozycjonowanie stron nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie mają styczności z SEO. Wprawdzie kilka podstawowych czynności optymalizacyjnych można wprowadzić bez specjalistycznej wiedzy, jednak kompleksowy i skuteczny proces zwiększenia widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania to już zupełnie inna sprawa. Można powiedzieć, że pozycjonowanie ogólne jest skomplikowane, natomiast pozycjonowanie lokalne, np. w Poznaniu, to najłatwiejszy rodzaj zwiększania widoczności. Powodem tego jest przede wszystkim znacznie mniejsza konkurencja. Jeśli chcesz, aby Twoja strona wyświetlała się tylko mieszkańcom Poznania, to walczysz wyłącznie z firmami działającymi w tym mieście, a nie w całej Polsce. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć dobre pozycje na branżowe frazy kluczowe, a efekty zazwyczaj pojawią się szybciej, niż w przypadku pozycjonowania ogólnego.  

Pozycjonowanie lokalne – najważniejsze aspekty

Pozycjonowanie lokalne polega na nakierowaniu strony na konkretny obszar geograficzny, tak aby wyszukiwarka Google mogła wyświetlać ją odpowiednim użytkownikom. Jak powinien wyglądać taki proces? Planowanie strategii należy zacząć od przeprowadzenia audytu SEO, przeanalizowania działań konkurencji, a także zbadania potrzeb docelowych odbiorców. Natomiast podczas samego procesu zwiększania widoczności największe znaczenie mają takie aspekty jak:  

 • podstawowa optymalizacja strony,
 • Google Moja Firma,
 • przystosowanie do urządzeń mobilnych, 
 • odpowiednie słowa kluczowe, 
 • linki z serwisów lokalnych, 
 • opinie użytkowników w wizytówce Google, 
 • wartościowa i zoptymalizowana pod kątem SEO treść.

Czym jest system SCADA i do czego służy?

0
Czym jest system SCADA i do czego służy

Systemy SCADA to niezwykle istotne, a tym samym również przydatne narzędzia, które pozwalają m.in. na monitorowanie procesów produkcyjnych. Nic więc dziwnego, że doskonale sprawdzą się praktycznie, o ile nie każdym zakładzie przemysłowym i to niezależnie od branży, w której prowadzona jest działalność. Dzięki temu, że wspomniane systemy komputerowe, występują w wielu odsłonach, każda firma ma możliwość ich indywidualnego dopasowania do konkretnych potrzeb.

SCADA to dość popularne narzędzie, na które z każdym rokiem decyduje się coraz większa liczba zakładów przemysłowych, którym zależy na usprawnieniu prowadzonej działalności. Wspomniana kwestia związana jest z tym, że prezentowane systemy oferują szereg bardzo przydatnych funkcji, dzięki którym możliwe jest nadzorowanie i kontrolowanie wszelkich procesów produkcyjnych lub technologicznych. Dzięki temu, że ich głównym celem jest zbieranie oraz przechowywanie danych, które pozwalają na wizualizację przebiegu procesów w zakładzie, dając tym samym możliwość sterowania nimi, przyczyniają się do zwiększenia wydajności produkcyjnej. W końcu należy pamiętać, że dają firmom wgląd w czasie rzeczywistym w cały proces produkcyjny.

W jakich obszarach można stosować systemy SCADA?

Ze względu, że ten rodzaj narzędzi komputerowych, daje szeroki możliwości pod względem ich zastosowania, z powodzenie sprawdzi się w każdym nowoczesnym przemyśle, któremu zależy na udoskonaleniu oraz zoptymalizowaniu kosztów. Stąd też bardzo chętnie są wykorzystywane przez branże spożywczą, energetyczną, motoryzacyjną oraz farmaceutyczną.

Wykorzystuje się je w takich celach jak:

– lokalne bądź zdalne kontrolowanie procesów,

– rejestrowanie zdarzeń i danych,

– monitorowanie, gromadzenie oraz przetwarzanie danych,

– wchodzenie w interakcję z innymi urządzeniami poprzez oprogramowania HMI SCADA.

Przykładowe rodzaje/warianty oprogramowania SCADA HMI

System Cimplicity to sprawdzone narzędzie, dzięki któremu zyskujemy funkcje wizualizacji obejmujące monitorowanie oraz sterowanie urządzeniami i zasobami przedsiębiorstwa. Stąd też mamy do czynienia nie tylko z obszerną biblioteką symboli i obiektów, ale także z wbudowanym językiem skryptowym, dzięki któremu możliwa jest szybka oraz łatwa implementacja systemu w każdej branży przemysłu.

SCADA HMI iFIX, czyli jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych rodzajów oprogramowania w Polsce, które przeznaczone jest zarówno do precyzyjnego monitorowania, wizualizowania, jak i kontrolowania wszystkich aspektów procesu produkcyjnego. Pozwala na bardzo szybką reakcję w przypadku pojawienia się alarmów lub zdarzeń i podjęcia właściwych decyzji przez operatorów bądź kadrę menadżerską.

Jak niezawodne są dyski SSD?

0
Jak niezawodne są dyski SSD

Czego nie można powiedzieć o dyskach półprzewodnikowych (SSD)? Są szybsze niż konwencjonalne dyski twarde (HDD), bardziej kompaktowe, nie mają ruchomych części, są odporne na pola magnetyczne i wytrzymują więcej wstrząsów i wibracji niż konwencjonalne talerze magnetyczne. Ponadto są one dostępne w coraz większych pojemnościach, a ich koszt maleje.

Jeśli zmodernizowałeś starszy komputer za pomocą dysku SSD, bez wątpienia od razu zauważyłeś korzyści. Komputer uruchamiał się w krótszym czasie, aplikacje ładowały się szybciej, a nawet gdy zabrakło pamięci i aplikacje oraz dane musiały zostać przeniesione na dysk, wszystko działało znacznie szybciej.

Sprawdź najlepszy ranking dysków SSD – https://techpolska.pl/jaki-dysk-zewnetrzny-ssd-wybrac-ranking-dyskow-zewnetrznych-ssd/.

Dyski SSD obecnie

Obecnie spotykamy dyski SSD o pojemnościach, które wcześniej były zarezerwowane dla dysków HDD, w cenach, które nie przyprawiają już o zawrót głowy. Dyski SSD o pojemności 500 GB są teraz przystępne cenowo (poniżej 100 USD), a dyski o pojemności 1 TB są w rozsądnej cenie (od 100 do 150 USD). Nawet dyski SSD o pojemności 2 TB mieszczą się w przedziale budżetowym umożliwiającym złożenie systemu desktopowego o dobrej wydajności (od 300 do 400 USD).

Wiele razy pisaliśmy na tym blogu o dyskach SSD i rozważaliśmy najlepsze zastosowania dysków SSD w porównaniu z dyskami HDD. Pisaliśmy także o przyszłości dysków SSD i o tym, jak wykorzystujemy je w naszych centrach danych i czy planujemy wykorzystywać ich więcej w przyszłości.

Tworzenie kopii zapasowych to świetna sprawa

Oczywiście, jako firma zajmująca się przechowywaniem danych i tworzeniem kopii zapasowych, od razu wiesz, co zamierzamy powiedzieć. Zawsze zalecamy, aby bez względu na to, z jakiego nośnika korzystasz, zawsze mieć kopię zapasową swoich danych. Nawet jeśli dysk jest niezawodny i w dobrym stanie, na nic się nie zda, jeśli komputer zostanie skradziony, zalany przez powódź, utracony w pożarze lub w wyniku innych działań natury. Być może słyszałeś, że uszkodzenia spowodowane przez wodę to najczęstszy wypadek komputerowy, a niewiele komponentów komputera może przetrwać dokładne zamoczenie, zwłaszcza gdy są zasilane.

Niezawodność dysków SSD – czynniki, które należy wziąć pod uwagę

Ogólnie rzecz biorąc, dyski SSD są bardziej wytrzymałe niż HDD w ekstremalnych i trudnych warunkach, ponieważ nie mają ruchomych części, takich jak ramiona siłowników. Dyski SSD lepiej niż HDD znoszą przypadkowe upadki i inne wstrząsy, wibracje, skrajne temperatury i pola magnetyczne. Jeśli dodać do tego ich niewielkie rozmiary i niższy pobór mocy, można zrozumieć, dlaczego świetnie nadają się do laptopów i zastosowań mobilnych.

Po pierwsze, omówmy podstawy. Prawie wszystkie typy współczesnych dysków SSD wykorzystują pamięć flash NAND. NAND nie jest akronimem, jak wiele innych terminów komputerowych. Zamiast tego, jest to nazwa, która pochodzi od bramki logicznej o nazwie „NOT AND”. (Dla ciekawskich, bramka NAND jest bramką logiczną, która wytwarza wyjście, które jest fałszywe tylko wtedy, gdy wszystkie jej wejścia są prawdziwe. Systemy cyfrowe wykorzystujące obwody logiczne wykorzystują zdolność serii bramek NAND do wyrażenia dowolnej funkcji boole’owskiej).

Wykorzystanie Google Local – Korzyści z lokalnego SEO

0
Korzyści z lokalnego SEO

Lokalne SEO to proces optymalizacji witryny internetowej w celu uzyskania pozycji w wynikach wyszukiwania Google Local i skierowania ruchu do Twojej firmy. Znalezienie miejsca, w którym można rozpocząć lokalne SEO może być wyzwaniem, ale ten wpis na blogu pokaże Ci korzyści płynące z wykorzystania Google Local dla Twojej firmy!

Kiedy potencjalny nowy klient szuka online dla Twojego rodzaju działalności, często patrzy na kilka pierwszych lokalnych list na ekranie przed kliknięciem na jeden z bardziej kuszących linków wyników – Jeśli nie pojawiają się w tych listach, to może to być kosztowne!

Optymalizacja lokalnego SEO może pomóc zwiększyć współczynnik konwersji poprzez poprawę rankingu i, co ważniejsze, … zwiększenie widoczności dla potencjalnych nowych klientów. Korzystanie z narzędzi Google, takich jak My Business & Maps, może również ułatwić użytkownikom znalezienie lokalizacji i istotnych informacji na temat godzin otwarcia, usług i wszelkich ostatnich postów, które utworzyłeś na swoich listach Google.

Konieczne jest, aby upewnić się, że wszystkie informacje w Google są aktualne. Prawidłowe informacje pomogą Google umieścić Cię wyżej. Nie ma też nic gorszego niż klient, który otrzymuje nieprawidłowe dane kontaktowe, gdy próbuje skontaktować się z Tobą i Twoją firmą.

Każdy wie, że pierwsze kilka sekund każdej interakcji z klientem jest najważniejsze.

Oto kilka niezaprzeczalnie cennych korzyści płynących z Google Local SEO

 • Zwiększony odpowiedni i lokalny ruch na stronie internetowej
 • Lepsze pozyskiwanie klientów
 • Wyższe pozycje w rankingu wyszukiwania w ramach Listy Lokalnej Google
 • Budowanie autorytetu i szacunku online
 • Oszczędność pieniędzy na reklamach dzięki wyższej pozycji w SERP-ach (Search Engine Results Pages)

Cytowania

Zarejestruj swoją ofertę biznesową w każdej wiodącej witrynie – istnieje wiele witryn dostępnych niemal wszędzie w Internecie… Google może wiarygodnie sprawdzić, czy informacje te są poprawne, nie tylko wysyłając list weryfikacyjny na Twój adres, ale także porównując je z innymi witrynami katalogowymi w Internecie.

Backlinki osadzane na mapach

Chociaż SEO off-page jest często postrzegane jako mroczna sztuka, nie zawsze musi być przerażające! Można znaleźć źródła backlinków online, a wszystko, co należy zrobić, to opublikować post o swojej firmie, podać adres URL oraz opublikować Google Maps Embed Widget. Posiadanie on-page SEO jest tylko częścią układanki; bezpieczne i solidne portfolio linków zwrotnych z osadzonymi mapami lokalnymi to świetny sposób, aby popchnąć Google we właściwym kierunku i pojawić się wyżej niż konkurencja online, zapewnia https://efectownia.pl/pozycjonowanie-lokalne/.

Nie rozpraszaj się na lokalne SEO na stronie

Posiadanie treści na unikalnej stronie pozwala na umieszczenie na niej treści specyficznych dla danej lokalizacji i pomaga Google wyświetlić projekt Twojej strony (lub jakiejkolwiek innej niszy) potencjalnym klientom w odpowiedniej lokalizacji. Recenzje są podstawą każdej marki i mogą bardzo pomóc w SEO. Kiedy Twoi klienci recenzują Twoją firmę, upewnij się, że podają lokalizację, w której otrzymali swoje usługi/artykuły/jakąkolwiek formę – pomoże to zwiększyć lokalne SEO i pomoże wypchnąć Cię w górę w obszarach, dla których jesteś istotny i autorytatywny.

Sprawdzaj swoje informacje co trzy miesiące / prowadź arkusz kalkulacyjny

Optymalizacja lokalnych wyszukiwarek to nie tylko praca raz na miesiąc – https://efectownia.pl/pozycjonowanie-lokalne/ . Staje się to wysiłkiem przez całe życie, aby zwiększyć swoje rankingi, ponieważ konkurenci rosną, aby zrobić to samo. Nie strzelaj sobie w stopę, zamieszczając nieprawidłowe informacje. Zachowaj dziennik (w formie arkusza kalkulacyjnego) wszystkich wpisów w katalogach/cytatach online, które zostały wykonane, wraz z danymi do logowania, i sprawdzaj je co kilka miesięcy, aby upewnić się, że wszystko jest aktualne; pozwoli to zaoszczędzić Twoim klientom wiele kłopotów, jeśli są zainteresowani zakupem jakichkolwiek Twoich usług/produktów.

Nie bój się nowości!

Jedną z podstawowych zasad On-Page SEO jest linkowanie do autorytatywnych linków, które pomogą zwiększyć ranking strony; jednym z najlepszych sposobów jest wspomnienie o lokalnych nowościach lub zmianach w lokalnym artykule. Stworzyliśmy artykuł o tym, jak COVID-19 wpłynął na biznes w Colchester, który został całkiem dobrze przyjęty – często z komentarzami, linkami zwrotnymi i leadami przychodzącymi.

Corning wprowadza Corning Gorilla Glass Victus

0
Corning wprowadza Corning Gorilla Glass Victus

Corning Incorporated przedstawił dziś swój najnowszy przełom w technologii szkła, Corning® Gorilla® Glass Victus™. Zbudowany na ponad dziesięcioletniej tradycji dostarczania wytrzymałych szkieł do smartfonów, laptopów, tabletów i urządzeń typu wearables, Gorilla Glass Victus zapewnia konsumentom i producentom OEM znacznie lepszą odporność na upadki i zarysowania w porównaniu do konkurencyjnych szkieł glinokrzemianowych innych producentów.

„Szeroko zakrojone badania konsumenckie Corning wykazały, że lepsza odporność na upadki i zarysowania to kluczowe elementy decyzji zakupowych konsumentów” – powiedział John Bayne, starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu Mobile Consumer Electronics.

Wszyscy pragną trwałych ekranów

Na trzech z największych rynków smartfonów na świecie – w Chinach, Indiach i Stanach Zjednoczonych – trwałość jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie smartfonów, na drugim miejscu po marce urządzenia. W porównaniu z takimi cechami, jak wielkość ekranu, jakość aparatu i grubość urządzenia, trwałość okazała się dwukrotnie ważniejsza, a konsumenci byli skłonni zapłacić wyższą cenę za większą trwałość. Dodatkowo, Corning przeanalizował opinie ponad 90 000 konsumentów, wskazując, że znaczenie odporności na upadki i zarysowania wzrosło prawie dwukrotnie w ciągu siedmiu lat – pisze https://techpolska.pl/ .

Upuszczone telefony mogą skutkować uszkodzeniem telefonu, ale w miarę jak opracowywaliśmy lepsze szkła, telefony przetrwały więcej upadków, ale również wykazywały więcej widocznych zarysowań, co może mieć wpływ na użyteczność urządzeń. Zamiast naszego historycznego podejścia polegającego na proszeniu naszych technologów o skupienie się na jednym celu – uczynieniu szkła lepszym albo na upadek, albo na zarysowania.

A jak idą testy?

W testach laboratoryjnych szkło Gorilla Glass Victus osiągnęło wydajność przy upadku na twarde, szorstkie powierzchnie do 2 metrów. Konkurencyjne szkła glinokrzemianowe innych producentów zwykle zawodzą po upadku z wysokości mniejszej niż 0,8 metra. Gorilla Glass Victus przewyższa również Corning® Gorilla® Glass 6 dzięki nawet dwukrotnemu zwiększeniu odporności na zarysowania. Dodatkowo, odporność na zarysowania szkła Gorilla Glass Victus jest do 4x lepsza niż konkurencyjnych szkieł glinokrzemianowych. Więcej ciekawych testów nowinek technicznych na https://techpolska.pl/ .

Co dalej?

Szkło Gorilla Glass zostało zaprojektowane w ponad 8 miliardach urządzeń ponad 45 głównych marek. Poprzez platformę dostępu do rynku Mobile Consumer Electronics (MCE), Corning kontynuuje swoje dziedzictwo innowacji z wiodącymi na rynku szkłami ochronnymi, jak również szkłem i optyką dla półprzewodników, które zwiększają wydajność, dostarczają nowych funkcji łączności, umożliwiają nowe projekty i wspierają wciągające doświadczenia użytkownika z rzeczywistością rozszerzoną i wykrywaniem 3D.

Rynek pracy

0
Rynek pracy

Wszyscy znajdziemy się kiedyś na etapie szukania pracy – każdy z nas potrzebuje pieniędzy, aby żyć, a je trzeba zarobić. Tylko jak znaleźć dobrą pracę? Taką, do której rano będziemy wstawiać z uśmiechem, a nie przymusem? Przecież w pracy spędzamy większość swojego życia, dlatego ważne jest, aby znaleźć taką, która będzie sprawiać nam satysfakcję i umożliwi nasz rozwój.

ZOBACZ TEŻ